• Від місця на ринку до магазину

 • -

 • Від магазину до торговельної мережі

 • -

 • Від торгівлі до виробництва

Магазин одягу та аксесуарів

Програма для магазину одягу

Програма для магазину одягу Торгсофт використовується підприємцями у гуртовій та роздрібній торгівлі. У програмі можна вести облік товару за допомогою штрихкодів та класифікувати свій склад:

 • за моделями та розмірами: можна вводити одну ціну на весь розмірний ряд або різну ціну на кожен розмір;
 • по артикулах, кольорах, сезонах, колекціях, брендах та виробниках;
 • за постачальниками: програма дозволить вести взаєморозрахунки за кожним постачальником;
 • за статтю: жіноча, чоловіча, унісекс;
 • по фотографії товару, що прискорює облік продажів, приходу товару або ревізії.

Програма функціональна: у ній можна вести облік складу і залишків товару, приходи, переміщення, продажі; облік витрат, виторгу та прибутку; друк цінників, друк товарних чеків, накладних, звітів по касі та багато іншого.

Програма доступна і зрозуміла: продавці освоюють операції продажу товару, повернення, здачі каси за 15 хвилин.

Програма обліку для магазину одягу | Торгсофт

Облік приходу

Якщо штрихкод на товар вже є, то ви просто скануєте товар та вносите його у базу. Можна створити для товару унікальний штрихкод - його автоматично згенерує програма. Готові цінники зі штрихкодами друкуються на принтері етикеток.

При оприбуткуванні товару на склад можна ввести будь-які характеристики товару, в тому числі розмір, бренд, артикул, назву виробника, країну походження, матеріал, колір та сезон. Ці характеристики можуть бути одразу виведені на ціннику. На етикетці можна зобразити повний розмірний ряд моделі. Відсутні розміри викреслюються й покупцям легше визначитися з покупкою.

Попри те, що ввести у програму необхідно кожну модель, облік приходу та маркування товару відбувається швидко, оскільки оприбуткувати можна одразу всю ростовку. Другий варіант приходу товару - завантажити автоматично прибуткові накладні від постачальників у електронному вигляді.

Обмеження доступу до інформації

У програмі можна обмежити доступ співробітників до інформації, налаштувати параметри доступу для кожного зі співробітників. Як правило, продавцю потрібен обмежений набір функцій, що дозволяє освоїти роботу з програмою протягом 15-30 хвилин.

Облік проданих товарів та повернень у магазині одягу

При продажі товар автоматично списується зі складу, а отримана сума грошей реєструється у касі. Товарний чек друкується автоматично та містить всю інформацію про покупку: найменування товару, розмір знижки, чи була використана дисконтна карта і загальна сума покупки. Ця інформація необхідна для контролю товарів та знижок, які надав продавець.

Програма веде автоматичний облік повернень товару: продавець сканує чек, товар автоматично повертається на склад, а сума, що повертається покупцеві, віднімається з каси. При цьому друкується чек повернення, що підтверджує видачу грошей з каси.

Наприкінці робочого дня програма зводить касу, видруковує звіт по проданому товару, торговий звіт, звіт по касі та документи на здачу виторгу або інкасацію.

Програма відстежує взаєморозрахунки з клієнтами, які мають право брати товари в магазині без оплати та розраховуватися за них потім.

Переоблік за допомогою програми

Інвентаризація проводиться скануванням штрихкодів, що економить час на переоблік та виключає машинальні ручні помилки при перерахуванні товару. Після ревізії товар може бути переоцінено або списано. При цьому створюється відомість інвентаризації. Складські залишки будуть актуальними на поточну дату.

У програмі передбачено захист по ходу інвентаризації від недобросовісних дій персоналу. Проводьте переоблік по групах товарів або по секціях, спираючись на розміщення товару в магазині. Інвентаризацію бажано проводити частіше, аби тримати персонал під контролем та не створювати умов для крадіжки й маніпуляцій.

Облік знижок і робота з покупцями

Програма для магазину одягу дозволяє використовувати інструменти для прискорення продажу товару:

 • різні види знижок за дисконтними картками та видами товарів: накопичувальні, фіксовані, разові тощо,
 • подарункові сертифікати та дисконтні купони,
 • масова розсилка sms та електронних листів по базі покупців,
 • акції, умови яких можна налаштувати,
 • накопичення бонусів на карту клієнта,
 • аналіз середнього чека, активності покупців, руху товару від закупівлі до продажу.

Облік товару у торговій мережі магазинів одягу

Об'єднати декілька магазинів в єдину систему можна за допомогою термінальної ліцензії програми Торгсофт.
У цьому випадку потрібен сервер, де зберігається вся база товару, а комп'ютери в магазинах підключаються до сервера через інтернет та, відповідно, всі працюють синхронно зі спільною актуальною інформацією. Підключатися до програми можна з будь-якого пристрою через інтернет.

Аналіз торгівлі

Звіти у Торгсофт для аналізу торгівлі дозволяють об'єктивно оцінити ефективність роботи магазинів одягу та в цілому всього бізнесу.
Це інформація про продажі по кожній групі товарів, аналіз поточних залишків, наскільки погано або добре продаються розміри та моделі, порівняння прибутку від продажу різних колекцій, постачальників та виробників, формування замовлення постачальнику на підставі інформації про поточну наявність товару.

Фінансовий облік у магазині одягу

Крім іншого програма веде фінансовий облік, тобто ви можете вносити всі витрати та доходи, групуючи їх за різними статтями аналізу. В результаті програма розрахує розмір чистого прибутку, зароблений за період, оборот, суму виторгу й витрат.

У Торгсофт можна вести облік в різних валютах; облік продажів, здійснених за допомогою банківських карт; вести облік товару під реалізацію та облік передплат, округляти суми продажів, контролювати час приходу та уходу продавців, вказувати гуртову ціну на товари.


Автоматизація магазину одягу - неминучий щабель розвитку бізнесу. Підібрати для цього грамотну і зручну програму дуже важливо.

Завантажте безплатну демоверсію програми Торгсофт та переконайтеся в тому. що це найкраща програма обліку для магазину одягу.