• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Еко-компанія Bilka

Bilka - компанія з екотрансформації

Її амбіційна мета - зробити український бізнес рушійною силою екологічних змін в Україні. Пропонуючи компаніям процеси переходу на екологічні продукти у своїх сферах діяльності, вона допомагає забезпечити стабільний та безпечний розвиток компаній. Команда Bilka аналізує потреби та враховує можливості компаній й висуває саме такий проєкт, який буде ефективним для досягнення цілей. Bilka пропонує: консалтингові та освітні послуги; виготовлення та підбір корпоративних екоподарунків - багаторазові бахіли та маски, текстильні сумки, стильні органайзери, яскраві бананки, подарункові набори.

Bilka - зелені думки в дії

Ірина Білик - засновниця екобренду "Bilka - зелені думки в дії", розповідає свою історію:

"Я прийшла в підприємництво з громадської діяльності. Для мене завжди цінності були важливіші за гроші. Але коли почали зростати витрати на персонал, виробництво, брендбук, сайт та багато іншого, зрозуміла: треба терміново з цим щось робити. З травня 2018 року по січень 2019 року я була всіма відразу - і директором, і бухгалтером, і менеджером, і займалася закупівлею продукції. Прокидалася в хаосі та з ним засипала. Але найнеприємніше - я й гадки не мала, скільки витратила коштів на тканину, кількість продукції на складі, хто мої клієнти... З кожним днем ​​тривога накопичувалася, в сім'ї почалися конфлікти через цілодобову роботу. А в грудні 2018 року на тренінгу я познайомилася з людиною, яка розповіла про програму Торгсофт, що автоматизує бізнес. З кожним словом про програму я розуміла: це мій рятувальний жилет. Адже бізнес - це вже не мрії, а порядок та облік.

У лютому 2019 року я вже стояла на порозі компанії Торгсофт з комп'ютером в руках та менеджером по роботі з клієнтами. Добре пам'ятаю це відчуття спокою та порядку, яке виникло в перші дні після установки програми. Тепер я чітко бачу кількість продукції на складі, базу клієнтів в одному місці, а не в сотні папок. А про менеджерів компанії, мабуть, можу говорити вічність. Вони терпляче давали відповіді на сотню й одне питання. І навіть коли я була не уважна, ввічливо і по-дружньому пояснювали світ порядку та цифр. Я досить швидко та легко освоїлася в програмі, навіть не уявляла, як багато вже продумали й впровадили "фішок", які допомагають молодому підприємцю контролювати, систематизувати, розвивати та масштабувати бізнес "!

Bilka - зелені думки в дії

Автоматизація - це свобода підприємця

Галузі застосування програми обліку для бізнесу широкі - універсальна програма підійде для всіх видів магазинів, торгової мережі, складу та виробництва. Також автоматизувати можна різні салони, ательє, навчальні курси, кав'ярні та ще сотні інших видів бізнесу. Залежно від обраної програми, можливо випробувати додаткові функції, такі як популярна нині CRM-система.

В програмі Торгсофт, крім базових функцій обліку, є дуже зручна система аналітики, яка дозволяє зрозуміти: як залучити більше клієнтів; які акції краще працюють; товар від яких постачальників має більший попит; хто зі співробітників краще працює; як уникнути непотрібних витрат і т.д. Також можна вести облік товарно-грошових відносин не тільки з клієнтами, але і з партнерами, підрядниками. Звільняючись від рутини, підприємець знаходить свободу та час на себе, що є важливим для кожної людини. Хто не мріє про те, щоб ніжитися на білому піску у прозорої води та управляти магазином прямо зі свого смартфона? Або, походжаючи по біговій доріжці спортзалу контролювати прихід співробітників? Автоматизація бізнесу - для тих, хто любить облік та контроль, порядок та системність, стабільне зростання. А також для тих, хто вибирає свободу.