• Від місця на ринку до магазину

 • -

 • Від магазину до торговельної мережі

 • -

 • Від торгівлі до виробництва

Розсилка е-mail і SMS по базі покупців

22.10.2015

Як це працює?

У кожного користувача програми Торгсофт є можливість вести базу покупців: зберігати дані про дату народження, склад сім'ї, смаки, номери телефонів і адреси електронної пошти.

Прямо в програмі ви можете сформувати повідомлення і вона виконає його автоматичну розсилку SMS-ками або листами електронною поштою. Повідомлень на мобільний розсилаються через сервіс Turbo-SMS або ePochta, а електронні листи - за допомогою поштової програми Outlook на вашому комп'ютері.

Зверніть увагу! Розсилка смс - це послуги зв'язку, і їх вартість оплачується користувачем окремо, відповідно до тарифів сервісів Turbo-SMS або ePochta.
Розсилання електронних листів - безкоштовна.

Якщо у вас вже встановлена ​​програма Торгсофт, то подивіться відеоурок про те, як використовувати цей режим.

У чому зручність режиму масової розсилки програми Торгсофт?

 • Ви можете формувати список одержувачів. Надіслати повідомлення можна всім покупцям підряд, а можна відфільтрувати їх за певними ознаками (гуртовик, тип знижки, за давністю покупок, VIP-клієнт), або ж вибрати одержувачів вручну;
 • У листі ви можете підставити ім'я одержувача, свій підпис, посилання на сайт, картинку;
 • Ви в будь-який момент можете побачити історію ваших розсилок;
 • Ви можете задати дату і час доставки СМС і отримати сповіщення про доставку (чи не доставку);
 • Ви можете не турбуватися про формат, в якому мобільний номер вноситься в анкету покупця (0503025 ..., +38050 30 25 ..., 050-30-25 ....). Повідомлення в будь-якому випадку буде доставлено;
 • На відміну від інших сервісів розсилок, база ваших клієнтів зберігається тільки у вас;
 • Для розсилки не потрібно ні мобільного телефону, ніяких додаткових пристроїв або налаштувань. Тільки Торгсофт і інтернет.
 
  Ви можете організувати все це прямо сьогодні!
     Ось так може виглядати шаблон вашого послання:
 
Массовая рассылка в Торгсофт
 
Програми для розсилки sms і листів бувають різні, але краще мати все в одній системі. Режим масової розсилки в програмі Торгсофт® - недорогий, дуже дієвий і головне - регулярний спосіб реклами Вашого магазину!

Масова розсилка виділяє ваш магазин серед конкурентів

Ваші покупці, будьте впевнені, будуть тільки раді регулярно отримувати «вісточки» від вашого магазину. Особливо про розпродажі :-)

Хоча тут важливо не перестаратися - пару раз на місяць цілком достатньо, якщо звичайно сам клієнт не попросить писати йому якомога частіше.

Що ми зазвичай отримуємо в розсилках магазинів? Рекламу нових надходжень товару, оновлень асортименту, інформацію про знижки, розпродажі, привітання.
Але це - не єдиний привід для автоматичної розсилки листів. У вашому магазині з'явилася нова послуга? (Доставка додому, спецзамовлення для рідкісних моделей, бронювання)? У вас відкрився інтернет-магазин? Або в магазині виник відділ з новим видом товару? Відкривається ще один магазин в торговій мережі?

Все це - прийменники розіслати смс або електронні повідомлення вашим покупцям!

І наостанок, декілька порад про те, як залучити більше покупців за допомогою програми масової розсилки:

Приклади розсилок SMS і листів для магазинів

Шукайте нетривіальні приводи нагадати про себе. Адже більшість людей настільки зайняті, що забуває навіть про ділові зустрічі, що вже говорити про свята або покупках!
     
1. Взяти, приміром, День матері (для довідки: відзначається у другу неділю травня.).
Про 8 березня пам'ятають все, а про День матері - одиниці. Він покликав народ не забувати про найдорожчу людину, можна підняти продажі. Адже на це свято можна подарувати майже все, що завгодно. А значить, масовим розсиланням можуть скористатися магазини посуду, косметики, біжутерії, одягу, аксесуарів, побутової техніки, книжкові магазини.
До речі, є ще День батька - наголошується в червні!
     
2. Ще приклад.
Ви завезли нову літню колекцію? Пляжний асортимент? У вашій автоматичної розсилки можна написати:
«Гідрометеоцентру повідомляє: з 15 травня очікується різке потепління до +25! А у нас наймодніші головні убори (купальники, окуляри, шорти, футболки і т.п. - підставляємо необхідне). Таких в Україні (Полтаві, Олешки) ще немає! Магазин «Мода для народу», пр. Науки, 18, тел ... .. ».
Це цікавіше, ніж просто "Приходьте, у нас надходження нової колекції ...", чи не так?
 
3. Ви помітили, що ваш товар часто беруть на подарунок?
А ви знаєте, скільки людей мізкують над тим, що подарувати? Так дайте людям це рішення! Буквально в три кліки формуємо шаблон листи для масової розсилки:
«Чудовий подарунок для людини, у якої все є! Дивовижні сувеніри! ТАКОГО ще немає ні у кого! Загляньте в магазин «Штучка»! ". Адреса, телефон, сайт»
Таким чином можна запропонувати електронні фоторамки, дивовижні флористичні композиції, божевільні приколи, незвичайні предмети інтер'єру і т.п.
 
4. Ще можна виконати штуку, якої іноді промишляють спамери. Особливо вона ефективна для магазинів одягу, взуття, білизни, біжутерії та всякої всячини для жінок, в дитячих магазинах. Запускаємо розсилку СМС з повідомленням, нібито від знайомого (або від незнайомця, який випадково помилився номером.) Наприклад таке:
"Привіт! Секретна інформація: В магазині" Шара "на Пушкінській суперррр розпродаж! І речі такі класні, я собі прикупила туфлі всього за 200 грн!".
Звичайно, два рази таке не прокотить, але зате як дієво!

5. Дуже бажано залишати в кінці рекламного повідомлення адресу і / або телефон вашого магазину. Наївно вважати, що люди пам'ятають ваші координати, ну хіба що постійні клієнти. Людина могла зробити велику покупку, потрапив у вашу базу покупців, а потім забув. До того ж залишати правильний підпис - хороший тон.

Про всі нюанси та особливості масових розсилок читайте в нашій статті Масова розсилка: сучасний спосіб залучення клієнтів.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором