• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Що купують в інтернеті?

19.02.2020
Наталія Грабовська
Наталія Грабовська

PR менеджер та ведуча Торгсофт Podcast

Дослідження показують, що кількість покупців у мережі збільшується з кожним роком. Тому для успішної роботи інтернет-магазину важливо розбиратися в тому, хто і як купує в Інтернеті, з огляду на вік, стать, потреби та переваги покупців. Згідно зі статистикою, найчастіше в Інтернеті купують молоді люди до 30 років, трохи менше - покупці від 31 до 44 років і 10% людей після 45 років. 

Рейтинг популярных товаров | Торгсофт
Рейтинг найпопулярніших покупок:

 

7. Продукти харчування
6. Дитячі товари
5. Доставка їжі в приготованому вигляді
4. Товари повсякденного використання
3. Косметика та парфумерія
2. Електроніка та техніка
1. Взуття, одяг та аксесуари


Популярністю також користуються путівки та квитки онлайн, спортивні товари та прикраси. Здійснюючи онлайн-покупки, основна частина покупців слухає лідерів думок - експертів, блогерів, людей, які розуміють їхні потреби. 


Рекомендації особливо важливі для молодих людей, оскільки вони не довіряють рекламі без контексту, телебаченню, розсилкам. Часто покупці вже знають, на якому сайті та який саме товар шукають, проте понад 40% людей користуються пошуковою системою та швидше за все їх вибір зупиниться на сайтах, де: 

  • Вигідна ціна

  • Відповідні умови оплати та доставки, наявність гарантії

  • Детальний опис та відгуки про товар

     


Причому чим цікавіший опис (наприклад, додано відеоогляди), тим більше шансів на успіх. І не забувайте про заклик до дії за допомогою тексту або кнопки. До речі, українці частіше купують у середу, п'ятницю та неділю. 


Що найчастіше купують жінки? Що найчастіше купують чоловіки?

Что чаще всего покупают мужчины | Торгсофт

Вважають, що поведінка чоловіків та жінок в онлайн-покупках відрізняється: 


✔️ Чоловіки сприймають покупку, як місію: приходять, бачать, купують. А жінки отримують справжнє задоволення від онлайн-шопінгу, тому схильні витрачати більше часу та грошей. Але цей факт більше стосується кількості, що ж до якості, то чоловіки купують дорогі, статусні та брендові речі.  

✔️ Чоловіки підходять до покупки логічно, зважуючи усі "за та проти", детально вивчаючи продукт. Жінки ж більше схильні до спонтанних покупок, тому їх легко привабити бонусами та знижками. Жінкам також важливим є зовнішній вигляд інтернет-магазину, в той час як чоловіки звертають увагу на функціональну зручність. 

✔️ Чоловіки уважно вивчають інформацію про продукт та компанію, у той час, як жінки довіряють відгуками, особливо рекомендаціям знайомих та друзів. Також для жінки важлива інформація про продавця, грамотна мова та ввічливий тон у спілкуванні. 

✔️ Чоловіки, в основному, цікавляться апаратурою та технікою, а жінки - модою: купують одяг та аксесуари, парфумерію. Що ж стосується спільних покупок для дому, то варто враховувати, що остаточне рішення про покупку швидше приймає жінка, ніж чоловік. 

✔️ Чоловіки сфокусовані на пошуках конкретного товару за своїм запитом, а жінки схильні протягом якогось часу вивчати різні варіанти.

Что чаще всего покупают женщины | Торгсофт

Важливо врахувати, що при цих відмінностях, ціна, якість та швидкість доставки однаково важливі та для чоловіків, і для жінок.

Для якісної оцінки, як купують ваші клієнти, Торгсофт надає інструменти для аналітики: звіт про продані товари та повернення з фото, звіт по виторгу та прибутку (з урахуванням собівартості закупівель), аналіз середнього чека

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором