• Від місця на ринку до магазину

 • -

 • Від магазину до торговельної мережі

 • -

 • Від торгівлі до виробництва

Нова Пошта допомагає підприємцям: послуга товарів в кредит

08.12.2022

оператор Нова Пошта

Логістична компанія «Нова Пошта» запустила нову послугу для своїх клієнтів — оплату посилки з післяплатою в кредит. Користувач може оформити покупку в інтернеті, замовити її доставку на відділення Нової Пошти і сплачувати замовлення впродовж року в кредит. 

Підприємці, таким чином, отримали додатковий стимул збільшення своїх продажів.

Що таке послуга «Посилка в кредит» від Нової Пошти?

Посилка в кредит — це звичайна онлайн-покупка за кредитні кошти, яку можна доставити післяплатою на будь-яке відділення «Нової Пошти» (НП). Мінімальна вартість замовлення складає — 1000 грн. Скористатися послугою можуть усі повнолітні громадяни України, котрі замовляють товари з післяплатою мінімум раз на пів року.

Кредитором виступає компанія «НоваПей Кредит», яка входить в холдинг НП. Розмір кредитного ліміту встановлюється для кожного клієнта індивідуально та залежить від багатьох чинників. Зокрема — від кількості та вартості замовлень з післяплатою, здійснених в НП за останні 6 місяців, щомісячних доходів, кредитної історії клієнта тощо. Дізнатися свій кредитний ліміт користувач може у відділені НП або у своєму мобільному додатку.

Як оформити покупку в кредит на Новій Пошті?

Процедура оформлення кредиту не складна і займає близько 5 хвилин. Щоб забрати посилку, клієнту Нової Пошти треба:

 1. Замовити товар в інтернеті, сума якого не перевищуватиме кредитний ліміт, та обрати доставку із післяплатою на відділення Нової Пошти.
 2. Прийти до відділення, повідомити оператору про бажання оформити посилку в кредит.
 3. Надати йому паспортні дані та ІПН, підписати договір і забрати товар.

Сплачувати кредит потрібно рівними частинами впродовж 12 місяців.

Умови кредитування

 • Сума — від 1 000 до 20 000 грн
 • Строк — 12 місяців
 • Ставка — 0,00001% річних
 • Комісія — 2% на місяць

Приклад покупки в кредит від Нової Пошти

Ви хочете купити смартфон за 10 000 грн. Перед покупкою варто дізнатися кредитний ліміт на Новій Пошті або у своєму мобільному додатку. Розрахунок такий:

Вартість товару в кредит= вартість товару 10 000 + вартість доставки з післяплатою (доставка по місту, коробка, плата за грошовий переказ) — 135 грн + (комісія за обслуговування кредиту — 2% на місяць від суми покупки — 200 грн + вартість «тіла» кредиту за 1 місяць — 833 грн) х 12 місяців = 12 531 грн. Розмір переплати становить — 2 396 грн.

Таким чином, люди можуть не відкладати покупку бажаної речі на потім, а мають нагоду отримати її просто зараз у найближчому відділенні Нової Пошти. Послуга «Посилка в кредит» проста в оформленні й не потребує купи документів, порівняно з банками, а значить — відкриває безліч можливостей і для споживачів, і для бізнесу. 

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором