• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Як залучити покупців у магазин з мінімальними затратами?

16.08.2022

У цій статті Торгсофт коротко розповість про основні методи залучення нових покупців, які не потребують великих фінансових витрат.

Чистота та порядок – довіра покупців

Наскільки чисто в магазині, як розставлені товари на вітринах та прилавках, чи вимиті вікна та підлога, приємний запах та музика, ввічливий та доглянутий персонал – усі ці моменти формують враження клієнта про магазин та визначають, чи захоче він прийти знову і привести з собою друга.

Магазин

Клієнтоорієнтований підхід

Ввічливе вітання, посмішка продавця, тактовні вичерпні відповіді на запитання, спокійна реакція на емоційність клієнта – у магазині, який бореться за покупців, це має бути нормою поведінки працівників. Більш детально, що таке «Клієнтоорієнтований підхід» Торгсофт розповів в окремій статті.

Автоматизуйте торгівлю та облік

Цей пункт вимагатиме інвестицій, але вони надалі окупляться. Завдяки автоматизації торгівлі, ви зможете позбутися «Пожирачів часу». Це звільнить час, що витрачається на рутинні завдання, допоможе зосередитися на маркетингу та стратегічному розвитку бізнесу.

Ходовий товар

Необхідно вибрати один ходовий товар (наприклад, цукор), на який встановити мінімальну торгову надбавку так, щоб ціна на нього була значно нижчою, ніж у конкурентів. Прийшовши до магазину за дешевим цукром, покупці можуть купити інші необхідні товари.

Промоакція «Приведи друга»

Суть акції «Приведи друга» у тому, що власник дисконтної картки рекомендує ваш магазин своїм друзям та отримує бонуси за покупки, зроблені ними у вашому магазині, а його друзі теж отримують знижку.

Просування магазину в інтернеті

  • Створити власну сторінку чи групу в соцмережі або популярному месенджері.
  • Розповідати про товари, ціни, вигідні пропозиції.
  • Опублікувати цікаві та пізнавальні статті, які залучать користувачів.

Це приведе до вашого магазину не тільки віртуальних, але й живих покупців.

Магазини «квартиранти»

Магазин – це завжди центр активності в районі. Більшість місцевих знають, де він знаходиться. І цією перевагою можуть захотіти скористатися представники сфери послуг чи дрібнішого торгового бізнесу.
Якщо в магазині є невеликі вільні площі, їх можна здати в оренду під торгові лотки або кіоски. Це принесе додаткові кошти власнику магазину, а також нових покупців.

Усі перелічені вище пункти пов'язані між собою. Вони пов'язані на рекомендаціях магазину від клієнта до потенційного клієнта. Найкраща реклама для магазину – це задоволені клієнти.
Ми перерахували основні лайфхаки із залучення покупців до магазину. У статті «30 способів збільшення продажів у магазині» ви зможете знайти більше порад. Використовувати їх усі, або лише деякі з них – вирішувати власнику торгового бізнесу. Головне – підходити до справи творчо.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором