• Від місця на ринку до магазину

 • -

 • Від магазину до торговельної мережі

 • -

 • Від торгівлі до виробництва

Масова розсилка Viber, SMS та e-mail

Масова розсилка від Торгсофт

Що таке розсилка і навіщо вона потрібна?

Розсилка — один з ефективних і досі робочих каналів продажів, яким нехтувати не варто:

 • Особисте повідомлення вириває людину з контексту буденних справ і змушує звернути увагу на вашу пропозицію.
 • Це персональна доставка новин: навіть якщо клієнт підписаний на магазин у соцмережах, не факт, що він бачив вашу рекламну пропозицію. 
 • Джерело допродажів, оскільки розсилку роблять по базі лояльних клієнтів — тих, хто вже купував або цікавився. Такий клієнт чекає на пропозицію.
 • Порівняно з інтернет-рекламою, розсилка доступніша: наприклад, вартість 1 смс — 0,48 грн, вайбер повідомлення — 1 грн, e-mail і зовсім безплатно. 
 • Індивідуальна пропозиція: можна запропонувати клієнту товар або послугу, які базуються на попередніх покупках та інтересах покупців.
 • Базу клієнтів і цільову аудиторію можна сформувати самостійно, доносити корисну інформацію та отримувати цільові дії — відповіді на опитування, завантаження інформаційного матеріалу, оформлення заявок.

Можливості масової розсилки в Торгсофт

Відбір цільової аудиторії для розсилки за різними ознаками: вік, стать, дата народження, частота покупок, гуртові або роздрібні закупівлі, тип дисконтної програми, VIP-клієнти, або ж вибір одержувачів вручну.

Створення необмеженої кількості шаблонів з підготовленим повідомленням та оформленням.

Масові розсилки по e-mail, sms, viber. В email і вайбер розсилках можна підставити ім'я одержувача, свій підпис, посилання на сайт, картинку. 

Підпис повідомлень власним брендом — альфа-іменем.

Автоматичне коригування номерів (0503025 ..., +38050 30 25 ..., 050-30-25 ....) — повідомлення буде доставлено незалежно від формату.

Відкладені повідомлення: можна задати дату і час доставки повідомлення, і отримати сповіщення про доставку або не доставку.

Контроль статусів доставки повідомлень. Перегляд історії масових розсилок.

Оцінка ефективності розсилок за центрами обліку, типом розсилки, кількістю покупок у клієнтів, виторгом і сумою реалізацій.

Відправлення повідомлень для інформування клієнтів — відправлення рахунків, реквізитів для оплати, накладних, результатів контактів з клієнтом, статусів ремонту тощо.

Автоматичне формування списків, привітання клієнтів та їхніх сімей з днем народження за заздалегідь підготовленим шаблоном.

Безпека бази: на відміну від інших сервісів розсилок, база ваших клієнтів зберігається тільки у вас.

Робота в єдиній системі: для розсилки не потрібні ні мобільний телефон, ні додаткові пристрої, ні перемикання між сайтами. Для онлайн смс розсилки — тільки Торгсофт та інтернет.

Що потрібно для автоматизації масових розсилок?

 1. Програма для розсилки смс повідомлень — Торгсофт Ультра або Термінал
 2. Додаткова опція «Масова розсилка»
 3. Договір із сервісом розсилок Turbosms або АльфаСМС

Додаткові корисні функції Торгсофт для масових розсилок

 • CRM-система для категоризації клієнтської бази, роботи з допродажами.

Види розсилок у програмі обліку Торгсофт

E-mail розсилка

Для масової e-mail розсилки потрібен Microsoft Outlook на комп'ютері з Торгсофт, сервіс масових розсилок SendGrid або обліковий запис на Gmail (чи іншого поштового сервісу).

Надсилання листів за допомогою Microsoft Outlook або з особистої поштової скриньки — безплатно. У Торгсофт є захист від потрапляння в спам. 

Сервіс SendGrid — платний, близько 20$ на місяць. З переваг: можна відправити багато листів і швидко, є аналітика і можливість для клієнтів відписатися від розсилок.

email розсилка

СМС-розсилка

Щоб відправляти масові смс-розсилки за базою клієнтів у програмі обліку Торгсофт, необхідно під'єднати сервіс для масової розсилки Турбосмс або АльфаСМС, який за передоплатою дає можливість відправляти смс масово.

У тексті одного SMS 160 латинських символів або 70 символів кирилицею. Торгсофт — програма для розсилки смс з комп'ютера, яка може автоматично транслітерувати текст, щоб в одне повідомлення помістилося якомога більше інформації. 

Зверніть увагу. Турбосмс деякі символи вважає кириличними, а деякі латинськими. Це напряму впливає на вартість повідомлень.
Латинські: ~$^[]{}@_"'-=+!#%&*(),.?;:abcdefghijklmnopqrstuvwxyzABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ1234567890

GSM 03.38
Кириличні: €–№`—« » ↨ → ↓ ↑ ← ₴ ☺абвгґдєеёжзийіїклмнопрстуфхцчшщъыьэюяАБВГҐДЄЕЁЖЗИІЇЙКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЪЫЬЭЮЯ

Якщо SMS-повідомлення перевищує зазначену довжину, то воно розбивається на частини, а кожна частина відправляється та оплачується як окреме повідомлення.

sms розсилка

Надсилання повідомлень поштучно

Якщо вам необхідно відправити повідомлення з програми Торгсофт поштучно (наприклад, реквізити для оплати або особливі повідомлення клієнту), то достатньо під'єднати смс-сервіс, опцію «Масова розсилка» – не обов'язково.

Viber-розсилка

Для масової розсилки вайбер потрібні: 

 • договір з TurboSMS, активація займає від 1 до 10 днів,

 • підписка на вайбер-повідомлення через TurboSMS  — 8400 грн (у вартість входить пакет повідомлень, які можна надсилати протягом місяця). Усе, що понад ліміт — трохи більш як 1 грн за повідомлення.

Види viber розсилки для бізнесу

Транзакційне — це інформаційне повідомлення, яке не може містити картинку, посилання, рекламу. Як правило, його використовують для надсилання реквізитів, ТТН і подібних сервісних повідомлень.

Рекламне — повідомлення до 1000 символів, з можливістю додати квадратну картинку і кнопку-посилання із закликом до дії.

У програмі обліку Торгсофт можна налаштувати надсилання альтернативного смс-повідомлення, якщо одержувач не користується вайбером. 

Торгсофт надає аналітику за вайбер-повідомленнями: за статусами повідомлень «Доставлено», «Прочитано» та «Перехід за посиланням» відносно загальної кількості повідомлень у розрізі обраної масової розсилки.

вайбер розсилка

Скільки коштує смс і вайбер розсилка?

Інформація з сайту Turbosms (грудень 2022 року).

Вартість масової розсилки

Як зробити масову смс розсилку в Торгсофт?

Після активації додаткової опції Масова розсилка, в Торгсофт буде доступний пункт меню Маркетинг → Масова розсилка.

В одній із закладок ви побачите перелік усіх клієнтів, їхні імена, прізвища, відсоток знижки, телефони, електронні адреси, місто, адресу, тип дисконтної картки та регіон.

Відсортуйте клієнтів — виберіть клієнтів усіх (комбінація Ctrl+X вмикає можливість масового вибору в Торгсофт, а Shift+K або Ctrl+A — обирає всіх клієнтів на формі), і натисніть кнопку «Створити масову розсилку».

Коли краще робити смс розсилку?

Рекомендований проміжок часу між розсилками — не менше ніж тиждень. Таким чином ви зможете регулярно нагадувати про свій магазин і нові пропозиції, тримати клієнтів у курсі новин, але при цьому не набриднути частотою повідомлень.

Що стосується часу, то тут простіше сказати, коли не треба робити смс розсилку:

 • У понеділок вранці — як правило, людям у понеділок не до цього.

 • П'ятниця, у другій половині дня — настрій вихідних, що наближаються, і майбутнього відпочинку.

 • Під час повітряних тривог або обстрілів. Оскільки ситуація вкрай нестабільна, не варто робити відкладені або заплановані розсилки — перед розсилкою проаналізуйте ситуацію. По-перше, під час лих, пригод, катастроф людям, як правило, не до покупок. По-друге, можна дуже сильно промахнутися з контекстом. По-третє, найімовірніше, вашу розсилку просто ніхто не помітить через кількість інформаційного шуму.

Як зробити смс розсилку від імені компанії?

Ця послуга називається «Альфа-ім'я». Суть її в тому, що замість номера одержувач бачить назву вашого магазину або бренду. Послуга популярна, оскільки за статистикою більшість повідомлень без альфа-імені одержувачі видаляють автоматично, не читаючи. 

Турбосмс пропонує альфа-ім'я безплатно. Як підпис можна використовувати назву своєї компанії або бренду, довжиною 3-11 символів. 

Не забудьте вказати в тексті SMS свій номер телефону для зворотного зв'язку, оскільки на альфа-ім'я не можна ні зателефонувати, ні відповісти на повідомлення.

Де взяти базу номерів для смс розсилки?

Кожен бізнес збирає свою базу клієнтів самостійно. Зробити це не складно, способів зібрати номери або e-mail безліч:

 1. Реєстрація на вашому сайті.
 2. Реклама у facebook та instagram, налаштована на збір лідів.
 3. Односторінкові сайти-лендінги.
 4. Створення тематичних спеціалізованих форумів.
 5. Реєстрація дисконтної картки в магазині.
 6. Реєстрація в інтернет-магазині або маркетплейсі при покупці — якщо активна опція синхронізація з інтернет-магазином, Пром або Розетка в Торгсофт, то такі клієнти потрапляють у базу автоматично.
 7. Розіграші в соцмережах зі збором даних.
 8. Пошук клієнтів на виставках і тематичних заходах.

Ми не рекомендуємо купувати бази для розсилок в інтернеті:

 • це впливає на репутацію — люди не люблять отримувати розсилки від тих, на кого не підписувалися,
 • дуже маленька конверсія — бази швидко втрачають актуальність, містять неіснуючі номери або електронні скриньки, видалені або переповнені акаунти,
 • така розсилка найчастіше потрапляє в спам — якщо ви користуєтеся сервісом для масової розсилки, наприклад SendGrid, то рейтинг вашого облікового запису від такої бази впаде від кількості відписок, майже всі наступні листи будуть потрапляти в спам.

Розсилка постійним клієнтам

Розсилку можна зробити дуже індивідуальною. Якщо картку клієнта заповнено акуратно, то в шаблон розсилки можна підставити наступну персоналізовану інформацію: адреса, місто, ім'я клієнта, відсоток знижки, телефон, e-mail, дні до і після дня народження для знижки та привітання, сума бонусів. 

Перелік змінних для спеціалізованих режимів розширено. Наприклад, у «Торгівлі з випискою рахунку» можна додати номер розрахункового рахунку для оплати, у режимі «Ремонт» — змінну «Стан товару в ремонті» та багато інших. Усе необхідне ми передбачили.

Для електронних листів у редактор повідомлень можна вставити раніше підготовлений HTML-код, можна вибрати шрифт, колір і розташування тексту, додати посилання та картинки.

Також для більшої персоналізації в Торгсофт є можливість зафіксувати мову розсилки для кожного клієнта індивідуально. Якщо ви продаєте і в Україні, і в Польщі — створіть два шаблони українською та польською, а Торгсофт, виходячи з даних у картці клієнта, відправить розсилку потрібною мовою.