• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Промоакція «Приведи друга»

З кожним роком все більше підприємців придає особливого значення маркетинговій підтримці магазину. Її користь і необхідність для сучасного бізнесу складно переоцінити.

Програма для торгівлі Торгсофт має досить широкі можливості для підтримки лояльності існуючих та залучення нових клієнтів. Серед інших маркетингових функцій програми для обліку товарів є додаткова опція Приведи друга.

Вона дозволяє підприємцю побудувати так звану "дворівневу бонусну систему" для залучення нових клієнтів. Суть її полягає в тому, що власнику дисконтної картки вигідно рекомендувати своїм друзям ваш магазин, оскільки за покупки друзів йому автоматично нараховується бонус. При цьому розмір бонусу може бути фіксованим або залежати від суми покупки друга. А другу клієнта надається знижка.

Для того, щоб реалізувати таку систему лояльності у себе в магазині, користувачеві програми для бізнесу необхідно активувати додаткову опцію Приведи друга.

Після її активації необхідно в картці клієнта (пункт головного меню Маркетинг -> Клієнти) на вкладці Приведи друга натиснути кнопку Додати.

Настройка опции Приведи друга

Мал. 1

У вікні вкажіть Дату створення нового випуску карт для друзів клієнта.

В поле Термін дії в днях вкажіть період дії промоакції для клієнта та його друзів (для безстрокової дії акції поставте значення 0).

Вкажіть бажаний відсоток знижки для друга клієнта в поле Знижка для друга, %.

Оберіть зі списку Умови нарахування на основну карту:

1) Фіксована сума бонусів.

Клієнту з дисконтною карткою за покупку друга нараховується фіксована сума бонусів. В поле Нараховувати бонуси на основну карту введіть суму бонусів, що нараховується клієнту за покупку друга.

2) Відсоток від суми покупки друга.

Клієнту нараховуються бонуси як відсоток від суми покупки друга. Після вибору цієї умови з'являється поле Нарахувати відсоток на основну карту для вказівки відсотка.

Начисление процентов Приведи друга 

Мал. 2

3) Відсоток від суми покупки друга з обмеженням.

Клієнту нараховуються бонуси як відсоток від суми покупки друга. Але кількість бонусів що нараховуються обмежена. Після вибору цієї умови з'являються два поля:

  • Нарахувати відсоток на основну карту для вказівки відсотка нарахування
  • Максимальна сума бонусів нарахування на основну карту для вказівки граничної суми нарахованих бонусів

Процент от суммы покупки друга с ограничением

Мал. 3

Далі вкажіть Мінімальну суму покупки друга для нарахування бонусів. Поставте значення 0 для нарахування клієнту бонусів за покупку друга на будь-яку суму.

У полі Товарна група оберіть зі списку або довідника групу товарів, на яку поширюватиметься промоакція Приведи друга. Залиште поле незаповненим для дії промоакції на всі товари.

В поле Кількість карт необхідно вказати число випущених карт зі знижкою для друзів клієнта. Наприклад, клієнтові будуть видані 3 карти зі знижкою для його друзів. Натисніть кнопку Записати. Програма створить індивідуальні промокоди на знижку для кожної карти друга.

Индивидуальные промокоды на скидку

Мал. 4

Промокоди необхідно надрукувати за допомогою кнопки Друкувати промокоди. Роздруковані промокодом наклейте на карти та віддайте клієнту, щоб він роздав їх своїм друзям. Можна Скопіювати промокоди в буфер обміну та вставити їх (Ctrl+V) в будь-який документ (наприклад, в електронний лист).

При здійсненні другом клієнта першої покупки необхідно просканувати промокод карти. У вікні Реалізація промокод сканується в поле введення штрих-коду і артикулу (ШК/Арт).

Реализация Приведи друга

Мал. 5

У вікні підтвердіть використання промокоду для поточної реалізації та другу клієнта буде надана знижка на цю реалізацію.

Использование промокода при реализации Приведи друга

Мал. 6

Внесіть оплату і програма автоматично нарахує бонус клієнту від покупки друга.

У вікні Торгівля з випискою рахунку при виписці рахунку (вкладка Рахунок) або видаткової накладної (вкладка Видаткова накладна) для друга клієнта натисніть кнопку Сканувати керуючий штрих-код. У вікні проскануйте промокод карти та підтвердіть його використання. Після цього програма надасть другові клієнта знижку на цей рахунок (або видаткову накладну).

Сканируем штрих-код друга Приведи друга

Мал. 7

Внесіть оплату по рахунку (або видатковій накладній) і програма автоматично нарахує клієнту бонус від покупки друга.

Усі промокоди по акції Приведи друга надають одноразову знижку. Оплачені промокоди будуть відзначені в картці клієнта.

Оплаченные промокоды - в карточке клиента

Мал. 8

Для перегляду нарахування бонусів по промоакції Приведи друга оберіть пункт головного меню Аналіз -> Аналіз руху бонусів - вкладку Приведи друга.

Анализ движения бонусов Приведи друга

Мал. 9

Ну а якщо ви рекомендуєте Торгсофт вашим друзям і знайомим, то можете взяти участь в нашій програмі лояльності "Приведи друга", отримати винагороду й подивитися як працює дана система.