• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Сплата податків у Приват24: банк запустив нову послугу для ФОПів

18.10.2022

Нова функція для бізнесу у додатку Приват24

Відтепер у Приват24 з’явилась зручна та доволі корисна опція для підприємців – сплата єдиного податку й інших державних рахунків. Як повідомили у пресслужба ПриватБанку, скористатися новою послугою клієнти ФОП усіх груп можуть в оновленій версії мобільного додатку Приват24.

За словами члена правління банку Євгена Заіграєва, поява бюджетних платежів у Приват24 – це важлива ланка у розвитку зручного онлайн-сервісу для представників малого бізнесу. Раніше сервіс був націлений включено на потреби фізичних осіб і не надавав ФОПам необхідні інструменти для регулярних розрахунків.

Як сплатити податки у Приват24?

  1. Користувачу додатка потрібно виконати такі кроки:

  2. У меню «Бізнес» → «Платіж до бюджету» обрати потрібного адресата.

  3. Ввести номер рахунку одержувача.

  4. У категорії «Дані платежу» обрати код сплати податку, зазначити суму податку і номер банківського рахунку для списання коштів.

  5. Після схвалення запиту підписати платіж за допомогою електронного сервісу SmartID.

Як повідомили у банку, це перший єдиний мобільний додаток для фізичних осіб і бізнесу, який ПриватБанк запустив в Україні. Понад 700 000 підприємців можуть здійснювати щоденні розрахунки у звичному для них додатку – Приват24 для фізосіб.

З останніх новин на тему. ПриватБанк відновив опцію отримання міжнародних грошових переказів через термінали самообслуговування, а також з початку 2022 року збільшив кредитний портфель підприємців та малий середній бізнес більше ніж на 8,5 млрд грн, або на 52%. Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором