• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Подарункові сертифікати

Подарунковий сертифікат Торгсофт

Часто буває так, що при покупці подарунка, не знаєш, на чому зупинити свій вибір. І тоді починаються нескінченні походи по магазинах, поради друзів-знайомих і муки вибору. Тому для того, щоб утримати в своєму магазині клієнта, який не зумів визначитися з подарунком, можна запропонувати йому подарунковий сертифікат.

Подарунковий сертифікат - це еквівалент певної суми грошей, який покупець подарункового сертифіката може передати третій особі для придбання товарів у магазині.

У програмі для торгівлі Торгсофт реалізована додаткова опція, що дозволяє організувати роботу з подарунковими сертифікатами.

Для того, щоб почати використовувати опцію Подарункові сертифікати, необхідно її активувати.

Після активації, необхідно зайти в меню Маркетинг - Подарункові сертифікати.

 

Подарочные сертификаты - Меню маркетинг

При натисканні на кнопку Випуск подарункових сертифікатів відкривається форма, на якій вказується назва для випуску сертифікатів, кількість випущених сертифікатів, термін дії в днях, перелік торгових точок, в яких буде діяти ця група сертифікатів (це актуально лише для користувачів, які працюють через термінальний сервер), сума - це сума, яка вираховується з суми реалізації, якщо робота з сертифікатом буде обрана Як з грошима. Якщо обрана робота з сертифікатом Як з відкладеною знижкою - сума, котра вказана перша в сертифікаті при реалізації буде відніматися як знижка на товар у %. 

 

Також було додано новий тип сертифікатів, робота з якими ведеться Як з товаром. Після вибору такого типу сертифіката, в поле “Сертифікати надійдуть на центр обліку” необхідно вказати центр обліку, куди надійдуть подарункові сертифікати. Після випуску сертифікатів створюється прибуткова накладна, яка містить товари (подарункові сертифікати) на зазначений центр обліку, при цьому буде встановлена ​​відповідна ціна продажу цих сертифікатів на зазначеному складі. У стані складу сертифікати будуть відзначені відповідною піктограмою.

 

Варто зазначити, що такі товари не можна додати в реалізацію і повернути через повернення

  

Подарочные сертификаты - Форма Выпуска подарочных сертификатов

При натисканні на кнопку Роздрукувати сертифікат можна роздрукувати його на звичайному принтері. Шаблон друку є налаштованим, так що не складе труднощів внести туди текст, додати зображення та інше.

 

Продати клієнту сертифікат можна з цього ж режиму після натискання на кнопку Продати сертифікат 

Однак зручніше проводити продаж подарункових сертифікатів зі стандартного режиму Реалізація.

 

Подарочные сертификаты - Форма Реализация

Для того, щоб продати подарунковий сертифікат, продавцеві досить натиснути на кнопку Продати подарунковий сертифікат і у вікні, просканувати штрих-код сертифіката.

 

Подарочные сертификаты - Форма Считайте штрих-код подарочного сертификата

Після цього відкриється форма, в якій має бути вказано покупця (якщо це іменований клієнт, то вибрати його з довідника і вказати куди надходять гроші - в касу або на розрахунковий рахунок, після цього натиснути на кнопку Продати. Якщо на початку на формі Реалізація просканувати дисконтну картку клієнта, то інформацію про нього буде автоматично внесено в форму Оплата подарункового сертифіката автоматично. 

 

Подарочные сертификаты - Форма Оплата подарочного сертификата

Після того, як подарунковий сертифікат було продано клієнту, його можна використовувати при оплаті за товар, що купується. Для цього після додавання товару в форму Реалізація та натискання на кнопку Оплатити, необхідно у вікні Оплата натиснути на кнопку Подарункові сертифікати - Оплатити подарунковим сертифікатом. У вікні зчитати штрих-код сертифіката і далі продовжити проведення реалізації в звичайному режимі. Сума, яку необхідно доплатити, автоматично віднімається з урахуванням номіналу сертифіката.

 

Після того, як сертифікат було використано і повернено в магазин, його можна перевипустити, тобто продати заново новому клієнтові. Для цього на формі Маркетинг - Подарункові сертифікати обираємо той сертифікат, який потрібно перевипустити і натискаємо на відповідну кнопку Перевипустити. Вводимо нову дату випуску (за замовчуванням поточна) та натискаємо кнопку Перевипустити.

Зверніть увагу, перевипустити сертифікати, робота з якими ведеться як з товаром, не можна.

Також в пункт меню Документ - Торгівля з випискою рахунку на вкладках Рахунок і Видаткова накладна додано кнопку Оплатити подарунковим сертифікатом (доступна при активованої додаткової функції Подарункові сертифікати). Варто відзначити, що оплачувати можна сертифікатами, робота з якими ведеться як з грошима.

 

Після оплати рахунку / видаткової накладної сертифікатом створюється відповідна оплата, яка відображається на вкладці Видаткова накладна - Оплата і відзначена піктограмою і відповідним коментарем.