• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Маркетинг

Маркетинг в роздрібній та гуртовій торгівлі

Клієнти

Форма роботи з клієнтами: база, сума для розрахунку знижки, сума реалізацій і повернень, контактна інформація і тип дисконтної карти. Дії для роботи з клієнтами: друк дисконтних карт, бонуси, картка взаєморозрахунків, контакти з клієнтами та інше.

Друк анкет клієнтів

Друк шаблону анкети клієнта для видачі дисконтної карти.

Політика знижок

Гнучке налаштування накопичувальних і разових знижок, типів дисконтних карт.

Склад сім'ї

Інформаційне меню, де зображаються члени сім'ї клієнта, які записані в картці клієнта, форма Маркетинг — Клієнти. Ключове завдання форми: фільтрація клієнтів за віком для масових розсилок, привітання з днем ​​народження.

Акції

Облік та гнучке налаштування акцій: на період, кількість, суму, на один товар, спосіб обчислення кінцевої знижки. Створення керуючих штрихкодів.

Знижка ювілейному клієнту

Автоматичне нарахування знижки з вказаною періодичністю в «Реалізації» і «Торгівлі з випискою рахунку».

Подарункові сертифікати

Облік подарункових сертифікатів: генерація штрихкодів, випуск, номінал, перевипуск, облік продажів і оплат за допомогою подарункових сертифікатів. Продаж сертифікатів через фіскальний реєстратор.

Масове розсилання

Підключення сервісів для розсилки повідомлень TurboSMS, AlphaSMS, e-pochta. Надсилання смс, email, viber розсилок по базі клієнтів або групі клієнтів. Налаштування шаблонів і аналіз результатів розсилок.

Політика гуртових цін

Робота з гуртовими продажами: установка різних цін в залежності від товару та його кількості. Установка порогів переходу знижки. Друк гуртового прайс-листа.

Тип дисконтних карт

Налаштування різновидів дисконтних карт і умов знижок або бонусних систем.

Гуртові знижки на виробника

Нарахування відсотка знижки для конкретного клієнта по виробникам товарів.

Списання бонусів

Вибіркове або масове списання невикористаних бонусів клієнтів.

Система опитування клієнтів

Налаштування опитувань клієнтів. Нагадування про питання приходить продавцеві перед оплатою чека. Форма післяпродажного обзвону клієнтів. Аналітика за опитуваннями та відповідям клієнтів.

Посередник

Налаштування партнерства: список посередників, контактні дані, установка знижок на товарну групу, список контактів, накладних і фактів руху грошей. Баланс з посередниками: таблиця взаєморозрахунків.

Контакти

Список всіх вхідних і вихідних контактів з клієнтом: від автоматичного надсилання рахунку до ручної фіксації підсумків переговорів.

Інтереси

Створення груп інтересів клієнтів, з огляду на їх покупки в магазині.

Журнал дзвінків

Облік вхідних і вихідних дзвінків через IP телефонію Binotel.

Облік відвідувачів

Збір інформації з пристроїв Облік відвідувачів ТК-01 і ТК-04: співвідношення тих, хто увійшов і тих, хто купив, аналіз ефективності акцій, пік відвідин магазину.