• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Кав'ярня

Кав'ярні (coffee shop та tea shop) ми зустрічаємо на кожному кроці, і цей вид бізнесу є одним з улюблених для підприємців. Це обумовлено постійним попитом на чай, каву, гарячі напої та супутні товари серед споживачів.

Також з останніх тенденцій бізнесу - магазини, суміщені з кав'ярнею. Клієнт не просто приходить купити, наприклад, букет квітів, а й може, в процесі покупки, випити чашечку ароматного напою, що відразу робить процес вибору товару неквапливим та комфортним. Це відмінна бізнес-модель!

 

Автоматизація кав'ярні - елементарно з Торгсофт!

Найчастіше, в мінікав'ярнях слід враховувати продажу комплектного товару, якими й є різні кавові напої. Вони складаються з самої кави, води, цукру та інших інгредієнтів, яким необхідний облік. Це зробити досить просто: Вам слід оприбуткувати всі складові частини кавових напоїв в програму для торгівлі як звичайний товар. Можна внести їх як ваговій товар (якщо у Вас є ваги) або як штучний, вважаючи 1г інгредієнта за 1 шт. При обліку самих напоїв Вам для кожного з них потрібно буде створити складну послугу, включивши до її складу всі складові напою і вказавши його ціну. Тобто, припустимо, послуга приготування кави «Flat White» буде включати 110 г молока, 60 г води та 14 г кави. При продажі такої послуги задану кількість інгредієнтів одразу буде списано зі складу. Послуга, по суті, собівартості не має, і прибуток складе 100%, але при цьому віднімається собівартість складових частин, і, у підсумку, Ви без проблем зможете побачити Вашу реальний прибуток від продажу напоїв.

Цінним інструментом стануть також Комплекти з автоматичною збіркою
Наприклад комплект "Чай". Склад: пакетик чаю, 2 стіки цукру, одноразова паличка, стакан, 250 мл води. На складі такий комплект завжди знаходиться в 0 кількості. При додаванні комплекту з автоматичною збіркою в реалізацію, він автоматично збирається. Тобто зі складу списуються складові комплекту і на прихід ставиться комплект, який тут же продається.
При цьому в чеку покупець бачить лише чай, а вся інша інформація по руху складових залишається всередині системи. При скасуванні/видаленні/зміні кількості в реалізації, комплекти розбираються (наприклад, клієнт замовив каву, потім передумав і попросив чай. За фактом ми нічого ще не зробили, тому готового комплекту на складі бути й не повинно)

Комплект з автоматичною збіркою працює тільки в режимі "Реалізація". 

Багато кав'ярень продають не тільки напої, а й інші супутні товари - кондитерські вироби, пачки кави, чашки та інше. Такий товар можна продавати або просканувавши штрих-код, або просто вибравши вручну зі складу. Якщо Ви продаєте за допомогою сканера штрих-кодів, то штрих-коди напоїв і кондитерських виробів можна просто наклеїти в спеціальний зошит, з якої вони та будуть скануватися кожен раз. Пачки кави, або, наприклад, шоколадні батончики можна продавати, використовуючи заводські штрих-коди. Якщо ж у Вас є і ваговій товар (горішки, льодяники, печиво та інше), то Ви можете під'єднати до ПК ваги та за допомогою нашої додаткової опції Підключення електронних ваг передавати інформацію безпосередньо в програму для роздрібної торгівлі.

Якщо Ви займаєтеся продажем пачок кави та супутніх товарів онлайн, додатковий модуль Торгсофт Синхронізація з інтернет-магазином допоможе спростити облік і синхронізувати сайт з програмою.

Також не варто забувати та про нашу систему дисконтних карт та обліку клієнтів, яка є в програмі. Ви легко зможете вести базу клієнтів, надаючи постійним відвідувачам знижки та проводячи акції. Нагадаю, що оригінальний дизайн карток, як і самі дисконти, Ви можете замовити у відділі продажів Торгсофт (Контакти).

Якщо ви володієте мережею кав'ярень і хочете вести повноцінний облік продажів по всій мережі, Вам слід придбати ліцензію Торгсофт для термінального сервера, за допомогою якої Ви зможете контролювати Ваш бізнес онлайн в будь-якій точці світу.

Якщо ж у вас немає можливості встановити ноутбук або ПК в кожній кав'ярні, Ви можете скористатися Мобільним додатком Торгсофт. Забезпечте Ваших продавців смартфонами або планшетами з додатком і вони зможуть вести продаж на місці, скануючи штрих-код товару вбудованою камерою гаджета. При цьому інформація буде передаватися в центральну базу в режимі онлайн. Для цього досить зазвичай мобільного інтернету і самого бюджетного смартфона на базі ОС Android або IOS.

Бажаємо Вам легкого, як пінка лате, ведення бізнесу, маленьких, як чашечка ристрето, витрат і щоб всі клієнти починали свій день саме у Вашій кав'ярні!