• Від місця на ринку до магазину

 • -

 • Від магазину до торговельної мережі

 • -

 • Від торгівлі до виробництва

Складський облік

Програма складського обліку

Програма для складського обліку

Для правильного складського обліку необхідні:

Прихід товару

Додаємо товар у програму двома способами:

 • Імпорт прибуткової накладної в електронному вигляді від постачальника;
 • Оприбуткування товару в систему. При цьому автоматично генерується унікальний штрихкод товару, вносяться закупівельні та роздрібні ціни, відсоток націнки та опис товару.

При оприбуткуванні товару на склад можна одразу прикріпити зображення товару до картки товару, роздрукувати цінники та маркувати ними товар. Далі, разом з роздрукованими накладними, товар відправляється у магазини або торгові точки - під відповідальність осіб, що приймають товар. Усе це фіксується в програмі та забезпечує точний облік стану складу в магазині.

Продаж товару

При реалізації штрихкод товару сканується, товар списується зі складу, а гроші надходять у касу або на рахунок. Товарний або фіскальний чек покупцеві друкується автоматично. До програми можна під'єднати фіскальний реєстратор або чековий принтер, в залежності від вашої системи оподаткування.

Повернення товару

Для обліку повернень на чеку сканується штрихкод, товар ставиться на прихід на склад та фіксується факт повернення грошей.

Переміщення товару

При розподілі товару серед торгових точок або складів програма формує накладні внутрішнього переміщення.
Таким чином, програма складського обліку Торгсофт показує завжди актуальні залишки на складах, історію руху товару, взаєморозрахунки з постачальниками та покупцями.

Облік складу для малого бізнесу

Ведення складського обліку в Торгсофт передбачає, що підприємець самостійно робить чимало роботи в магазині. Торгсофт створено для підприємця, щоб швидко справлятися з приходом, ревізією, переміщенням та розподілом товару.

Переоблік

Інвентаризація складу проводиться за допомогою сканера або терміналу збору даних, шляхом зчитування штрихкоду на товарі. Налаштування програми дозволяє проводити переоблік магазину без зупинки торгівлі. У момент підрахунку товар або група товару блокується для продажу. Як тільки підрахунок буде завершено - товар стає доступним для реалізації. Таким чином, ви можете одночасно проводити інвентаризацію та продавати товар в магазині.

Замовлення товара у постачальника

Аналізуючи залишки товару на складі, можна відразу сформувати замовлення постачальнику на товари, які закінчуються або вже у нульовій кількості на складі. При цьому ви побачите, де та за якими цінами купували даний товар раніше.

Додаткові корисні функції програми обліку складу:

 • Розрахунок роздрібних цін по курсу та націнці;
 • Установка знижок на товарну групу;
 • Контроль прибуткових та видаткових накладних;
 • Комплектація та розукомплектація товару, використання шаблонів комплектів;
 • Аналіз руху товару;
 • Гарантійний облік за серійними номерами;
 • Списання товару;
 • Повернення постачальнику, друк актів повернення браку.

Організувати складський облік в магазині - запросто!

Програма Торгсофт проста для розуміння: усі кнопки підписані підказками. Для роботи з програмою не потрібні спеціальні знання бухгалтерії або курси. Досить подивитися безкоштовні навчальні відеоролики. Продавець освоює потрібні для роботи режими: продаж, повернення, здача каси за 15 хвилин.

Торгсофт не пред'являє високих вимог до потужності комп'ютера - для одного-двох магазинів підійде будь-який сучасний ноутбук, комп'ютер або нетбук.

Для використання програми для ведення складського обліку в магазині потрібно: сканер штрихкодів, принтер етикеток, чековий принтер та комп'ютер.

Програма для ведення складського обліку створена для підприємців, які ретельно ставляться до порядку в бізнесі та раціонально розпоряджаються своїм бюджетом. Це не лише економія на працівниках, у яких не буде потреби в разі автоматизації, а й економія часу.


У даній темі до вашої уваги короткий опис кожної функції, яка знаходиться в головному пункті меню Склад, програми Торгсофт.

Нижче будуть перераховані пункти меню з коротким описом і фото даного режиму.

 

 • Стан складу - дана форма відображає весь товар, прийнятий на склад. Тут Ви можете переглянути наявність конкретного товару на складі, його кількість, розмір, ціну продажу, собівартість, встановлювати і редагувати знижку на товар.

Состояние склада

 

 • Склад за видами товару - дана форма відображає дерево видів товару і сам товар, що належить до обраного дереву видів. Є можливість відображати фото товару.

Склад по видам товара

 • Склад за моделями - дана форма відображає дерево моделей товару спільно з фото і описом.

Склад по моделям

 

 • Товар у дорозі - дана форма відображає накладні внутрішніх передач, а також їх склад за умови, що була встановлена відповідна "пташка" при створенні внутрішнього переміщення.

Товар в пути

 

 • Стан складу Ф1 - ця додаткова (платна) функція дозволяє розділяти прибуткові накладні за формою. Тобто при оприбуткуванні вказується, до якого типу належить накладна - Ф1 (офіційна поставка) або Ф2 (неофіційна, наприклад, товар, придбаний на ринку). Ця функція буде корисна тим, хто працює на загальній системі оподаткування з використанням фіскального реєстратора і повинен контролювати залишки товару, що пройшов за формою Ф1

Состояние склада Ф1

 • Гарантійний облік - необхідний у разі, коли мова йде про торгівлю товаром з серійним номером, який передбачає гарантійне обслуговування в разі поломки або виникнення будь-яких несправностей. У програмі Торгсофт® для ведення обліку гарантійного товару потрібно активувати додаткову функцію "Облік гарантійного товару за серійними номерами". Детальніше дивіться на нашому каналі у Youtube.

Гарантийный учет

 • Наявність товару на складах торговельної мережі - часто буває необхідно побачити кількість товару у всіх магазинах торговельної мережі, наприклад, для аналізу залишків того чи іншого товару в певному магазині. Для такого аналізу зручно використовувати дану форму.

Наличие товара на складах торговой сети

 

 • Синхронізація з Інтернет-магазином - дана додаткова функція буде незамінним інструментом користувачеві, у якого є інтернет-магазин. Основний облік повинен вестися в Торгсофт. За допомогою цієї функції можна вивантажувати інформацію в інтернет-магазин про товар, його наявності, властивості і опис, після чого отримуючи замовлення, менеджер магазину міг здійснити збір замовлення і виконати подальшу обробку замовлення. Детальніше дивіться на нашому каналі в Youtube.

Синхронизация с интернет-магазином

 • Відвантаження зі складу - ця функція буде незамінним помічником для тих підприємців, які торгують таким товаром, який знаходиться не в магазині, або товар видається комірником/вантажником, або уповноваженою особою зі складу. Для того, щоб було підтвердження того, що клієнт оплатив товар, йому видається чек і видаткова накладна, після реалізації товару, з яким він приходить до пункту видачі товару і пред'являє цей чек разом з видатковою накладною комірникові/вантажникові. Детальніше дивіться на нашому каналі в Youtube.

Отгрузка со склада

 

 • Рух товару - часто буває необхідно користувачеві переглянути усi переміщення певного товару за певний період часу для будь-якого аналізу. Для цього існує даний режим.

Движение товара

 

 • Оборотна відомість за кількістю - дана форма служить для перегляду і друку залишків товару по постачальнику на певну дату.

Оборотная ведомость по количеству

 

 • Оборотна відомість за собівартістю - дана форма служить для перегляду і друку собівартості товару по постачальнику на певну дату.

Оборотная ведомость по себестоимости

 

 • Список приходів - служить для перегляду і видалення всіх прибуткових накладних за обраний період. Також, приходами вважаються: повернення товару від клієнтів, внутрішні переміщення, якщо мова йде про приймаючу товар сторону (той об'єкт обліку на який переміщують товар), приходи від розукомплектації товару та приходи від інвентаризації.

Список приходов

 

 • Список видатків - слугує для перегляду і видалення всіх видаткових накладних за обраний період. Також, видатками вважаються: списання, повернення товару постачальнику, повернення браку, внутрішні переміщення, якщо мова йде про сторону, що передає товар (той об'єкт обліку з якого переміщують товар), видаток від разукомплектации товару і списання від інвентаризації.

Список расходов

 

 • Сума товару за період - в даному пункті меню відображаються суми по товарах на певний період з можливістю друку документа. Детальніше дивіться на нашому каналі в Youtube.

Сумма товара за период

 

 • Реєстр прибуткових накладних - даний пункт меню відображає список всіх прибуткових накладних за обраний період з можливістю розподілу товару по торгових точках, оплати за прибуткові накладні, розрахунку прибутковості обраної прибуткової накладної тощо. Детальніше дивіться на нашому каналі в Youtube.

Реестр приходных накладных

 

 • Реєстр внутрішніх передач - даний пункт меню відображає список всіх внутрішніх передач за обраний період з можливістю перевірки прибуткової накладної.

 • Реєстр складських документів - в цьому пункті меню Ви маєте можливість подивитися список складських документів, таких як: прибуткові накладні, внутрішні передачі (прибуткові, видаткові), реалізації, повернення від покупців, списання, повернення товару постачальнику, брак. Всі ці накладні відображаються за певний період в розрізі центру обліку.

Реестр складских документов

 

 • Журнал складських документів - даний пункт меню аналогічний вищеописаному Реєстру прибуткових накладних.

Журнал складских документов

 

 • Скасовані товари з реалізації - щоб уникнути махінацій в програмі може бути включено режим обліку скасування товару з реалізації продавцем, увімкнення якого зобов'язує продавця вводити пояснення причини скасування товару. Всі здійснені скасування продавцем, будуть реєструватися у відповідному звіті, де власник може подивитися - хто, коли, за який період і з якого об'єкта обліку здійснював скасування товару.

Отмененные товары из реализаций

 

 • Обладнання - даний пункт меню призначено для того, щоб призначити інвентарні номери обладнанню і з легкістю вести облік всього обладнання, яке може перебувати на різних торгових точках в різній кількості, різною ціновою політикою і терміном служби. За допомогою цього пункту можна зробити аналіз вартості всього обладнання, яким Ви володієте.

Материальные активы

 

 • Зміна ціни продажу - даний пункт меню відображає зміну ціни продажу за певний період в розрізі центрів обліку.

Изменение цены продажи

 

 • Розрахунок роздрібних і оптових цін по націнці й курсу - за допомогою даного пункту меню є можливість дуже зручно і швидко змінювати роздрібні та оптові ціни як на одиничний товар, так і на весь товар, групу товарів в залежності від обраних налаштувань.

Расчет розничных и оптовых цен по наценке и курсу

 

 • Валютний прайс-лист - ця форма призначена для формування оптово-роздрібного прайс-листа в розрізі центрів обліку, валюти та регіонів. Тут можна провести налаштування оптової та роздрібної ціни товару, роздрукувати або зберегти звіт в формат Excel, HTML для подальшої відправки клієнтові. Детальніше дивіться на нашому каналі в Youtube.

Валютный прайс-лист

 

 • Регіональний прайс-лист - даний пункт меню аналогічний вищеописаному, крім відображення. У цьому пункті меню відображаються регіони в стовпцях, що спрощує перегляд цін по регіонам. Детальніше дивіться на нашому каналі в Youtube.

Региональный прайс-лист

 

 • Розрахунок складських запасів - даний пункт меню стане доступним після активації додаткової платної функції Автоматичний розрахунок складських запасів. Вона дозволяє на підставі даних про період поставок і аналізу реалізацій за період розрахувати необхідну мінімальну кількість товару на складі.

 • Середня націнка на торгових точках - даний пункт меню відображає середню роздрібну та оптову націнку на торгових точках (центрах обліку) з урахуванням товарних знижок на складі з можливістю роздрукувати даний звіт.

Средняя наценка на торговых точках