• Від місця на ринку до магазину

 • -

 • Від магазину до торговельної мережі

 • -

 • Від торгівлі до виробництва

Салон краси

Як обрати програму для салону краси, автоматизувати облік послуг, вибрати програму для ведення клієнтської бази, розрахунків з постачальниками та контролю роботи співробітників ?
 
Перукарня, нігтьовий сервіс, тату-салон, барбершоп, косметичний та SPA-центри - складні види бізнесу, де багато що залежить від власника. При правильному управлінні сфера послуг може приносити стабільний дохід.
 
Коли бізнес зростає, власники стикаються з тим, що клієнтів та працівників стає більше, а вести облік послуг і взаєморозрахунки вручну - складно. Можна нескінченно розширювати штат помічників, а можна встановити систему автоматизації салону краси. Програма для салонів краси Торгсофт здатна замінити до 3-4 співробітників та взяти на себе функції адміністратора, промоутера, бухгалтера та товарознавця.
 
Програма для автоматизації салону краси дозволить підприємцю звільнитися від нудної рутини: багатоденної інвентаризації, звітності за товарними чеками, контролю боргів з постачальниками та приходу-уходу самозайнятих фахівців.
Ви зможете перемкнутися на просування салону та персоналізовану роботу з клієнтами.

Програма для салону краси

Основні завдання системи автоматизації салону краси

Що найчастіше шукають підприємці у програмі обліку?

Програма для ведення клієнтської бази

Програма для ведення клієнтської бази салону краси

Клієнти б'юті-салонів люблять увагу: щоб називали на ім'я; пам'ятали, яку процедуру проводили минулого разу; нагадували про майбутній візит у салон. Автоматизація допомагає звести до мінімуму помилки у спілкуванні з клієнтом.
 
У хорошій програмі для салону краси повинні бути передбачені:

 • CRM система: ведення клієнтської бази з повною інформацією про кожного клієнта;
 • Сортування клієнтів по перевагах, напрямках процедур;
 • Запуск спеціальних пропозицій та акцій для клієнтів;
 • Програма лояльності для салону краси ;
 • Масова SMS та e-mail розсилка ;
 • Облік боргів;
 • Опитування та анкети клієнтів.

Компанія Торгсофт допоможе в оформленні дисконтних карт з індивідуальним дизайном, що підкреслить унікальність вашого салону.
 
Програма для управління салоном краси передбачає створення та облік подарункових сертифікатів. Подарункові сертифікати - частина програми лояльності для салону краси та приносить додатковий прибуток, особливо в період свят. Той, хто отримав хорошу послугу у вашому салоні, з радістю подарує таку ж своєму другові.

Облік складних послуг

Облік складних послуг

Програма для салону краси враховує складні складові послуги.
Складна послуга пов'язана з витратою матеріалів: на фарбування волосся йде витрата конкретного тону фарби, кількість потрібного % активатора та інших матеріалів; на фарбування нігтів - лак, гель для зміцнення, форма для нарощування, елементи декору. У результаті фахівець може до складу послуги включити усі витрачені витратні матеріали, які одразу будуть списані зі складу. У складну складову послугу можна включити й роботу майстра.
Система автоматизації салону краси враховує кількість закуплених та витрачених матеріалів, продану декоративну косметику і товари для догляду за волоссям, нігтями, обличчям та тілом. Власник салону краси може в будь-який момент побачити кількість косметичної продукції що залишилася на складі, спрогнозувати витрати та вчасно замовити у постачальника необхідні витратні матеріали.

Облік витрат

Облік витрат

Що потрібно врахувати?
Скільки грошей зараз в касі та чи може адміністратор розрахуватися з постачальником, поки власника бізнесу немає на місці.
Скільки грошей адміністратор видав прибиральниці, а скільки отримав від майстра за оренду місця в салоні.
Яка сума грошей зараз у касі та чи вистачить її на оплату оренди.
І ще 1000 і 1 дрібниця.
Програма для автоматизації салону краси враховує всі необхідні витрати бізнесу: оренду приміщення, заробітні плати, розрахунки з постачальниками та виробниками, комунальні послуги, витрати на телефон, банківські комісії тощо.
Строгий облік допомагає уникнути плутанини, втрати інформації щодо закупівлі товару та дрібних витрат.

Контроль взаєморозрахунків

Контроль взаєморозрахунків з постачальниками

Програма для управління салоном краси враховує нюанси роботи з постачальниками та виробниками. Керівнику потрібно врахувати не лише кількість і вартість товару, а й форму роботи з партнерами: деякі постачальники працюють під реалізацію, хтось з передоплатою. Прихід товару, оплати, заборгованість - все це фіксує програма обліку для салонів краси.

Облік передплат та боргів

Облік передплат та боргів для VIP клієнтів

VIP - клієнти - особливі клієнти, робота з ними базується на близьких стосунках. Це можуть бути перші клієнти, постійні клієнти, родичі, друзі, співробітники або партнери, які часто беруть товар або послугу в борг. У цьому випадку керівнику важливо вести детальний облік, щоб при черговій інвентаризації не виявилося, що "немає ні грошей, ні товару".
Наприклад, ви зробили знайомій послугу: фарбування, зачіска, макіяж. Матеріали використані, зарплату майстрам виплачено, а гроші в касу не надійшли.
Програма для автоматизації салону краси зафіксує це, так само як і передоплати клієнтів, які хочуть забронювати послугу або товар заздалегідь.

Аналіз прибутковості бізнесу

Аналіз прибутковості бізнесу

Зручність комп'ютерної програми для салону краси в тому, що керівнику доступні фінансові звіти, які зрозумілі без бухгалтерських знань. Перегляд звіту займає кілька хвилин, а в його створенні не беруть участь співробітники, що страхує від махінацій персоналу.
Програма обліку для салону краси надає докладний аналіз бізнесу: які майстри та послуги приносять салону більше прибутку? Які фірми-виробники мають попит, а які не продаються? Які акції спрацювали для залучення клієнтів, а які підіймають стару базу.

Контроль роботи співробітників

Контроль роботи співробітників та майстрів

Від якості сервісу залежить чи повернуться до вас клієнти. Опція "Розрахунок зарплати + система мотивації, штрафів та заохочень" допоможе:

 • Перевірити чи вчасно прийшов співробітник
 • Оплатити майстру робочі години та послуги за ставкою і відсотком;
 • Нараховувати заробітну плату, премію та понаднормові;
 • Депреміювати за промахи, прогули та запізнення;
 • Вести та коригувати графік роботи.

Автоматичне нарахування відсотків від допродажів - додаткова мотивація співробітників. Наприклад, якщо ваш майстер отримає додатковий відсоток від послуги "лікування волосся", він з радістю запропонує клієнтові цю процедуру. Програма обліку для салону краси налагодить потрібну схему взаємин зі співробітниками.

Продаж товарів через інтернет-магазин

Продаж декоративної косметики та супутніх товарів через інтернет-магазин

Програму для салону краси в Україні можна синхронізувати з інтернет-магазином або маркетплейсами Prom.ua та Rozetka.ua.
Сполучення з інтернет-магазинами дозволить продавати товари, управляти статусом замовлення, відправляти їх за допомогою Нової пошти або Укрпошти.

Програму для салону краси Торгсофт:

 • Просто встановити: всього за 5 хвилин;
 • Легко освоїти: за 1 день;
 • Гнучко налаштувати різний доступ для співробітників, щоб захистити інформацію та уникнути махінацій;
 • Нескладно налаштувати за допомогою техпідтримки;
 • Можна синхронізувати з інтернет-магазином;
 • Віддалено контролювати через мобільний додаток ;
 • Безкоштовно користуватись протягом 30-ти днів;
 • Можна безкоштовно оновити.

Щоб спробувати програму обліку в салоні краси - досить завантажити демоверсію на сайті

Що потрібно для комплексної автоматизації салонів краси

Програми для салону краси

Для управління одним салоном краси достатньо Ліцензії Торгсофт-Ультра.
Для управління мережею салонів варто звернути увагу на Торгсофт-Термінальний сервер.
 
Функції програми можна розширити за допомогою додаткових опцій.
Власники б'юті студій обирають:

Торговельне обладнання для салонів краси

Торговельне обладнання нечасто використовують у салонах краси. Але якщо ви хочете використовувати дисконтну систему або продавати косметичні засоби, то в Торгсофт ви можете придбати:

Торговельне обладнання для салонів краси 12 місяців на гарантії від компанії Торгсофт

Телефонуйте, пишіть, автоматизуйте
 
+38 (057) 760 18 28
+38 (099) 497 38 36
+38 (097) 099 49 89
           +38 (093) 950 98 87